Zavřít okno
Poštovné už od 3 €

10% sprostredkovateľská provízia pre webmasterov

Privyrob si s nami, je to veľmi jednoduché. Začať môžeš ihneď. Ponúkame 10% províziu z objednávok uskutočnených vďaka zákazníkom, ktorých si na naše stránky priviedol/priviedla. Z každého vďaka tebe predaného trička dostaneš províziu zhruba 1,4 €. V prípade väčších obratov, alebo dlhšej spolupráce sa radi dohodneme na individuálnych podmienkach.

Informácie pre majiteľov stránok

Majitelia stránok, blogov môžu na svoje stránky umiestniť naše reklamné bannery, alebo textové odkazy. Všetky informácie získaš, keď sa prihlásiš ako normálny užívateľ (registrácia) v sekcii Môj účet > Reklamné bannery. Náš elektronický obchod automaticky pozná, že zákazník prišiel z tvojich stránok, a v prípade, že objedná, tak ti bude vypočítaná provízia. Prehľad všetkých provízií je podrobne rozpísaný v tvojom prehľade provízií. Systém funguje na základe cookies s platnosťou 45 dní. K dispozícii je i náš aktualizovaný XML feed tovaru. Jsme plátci DPH. Vypočítaná provize je včetně DPH (počítá se z konečné částky včetně DPH).

Aj bez vlastných stránok je možné získať províziu!

Že nemáš vlastný web alebo blog? Nevadí. Odporučiť Bastarda môžeš aj tak. Stačí skopírovať svoj unikátny odkaz zo stránky reklamné bannery a poslať ho priateľom e-mailom, alebo napríklad vystaviť na tvojom Facebooku. Ak niekto objedná vďaka tomuto odkazu, pripadne ti uvedená provízia z objednávky.

Výplata provízie

Výplatu provízie realizujeme prevodom na bankový účet, alebo vo forme zľavového kupónu. Vždy na základe tvojej žiadosti. Nahromadená čiastka musí byť vyššia než 8, respektíve 2 €. Pre spoluprácu s nami nepotrebuješ živnostenský list (ten je potrebný iba v prípade individuálne nastavených podmienok).

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Prihlásenie, resp. registrácia do provízneho systému

Stačí kliknúť tu.